Victoria Malec w JESTEM LIDERKĄ

Jestem Liderką – to nie jest zwykły konkurs!
To wyjątkowy projekt dla wyjątkowych dziewcząt!
Ekskluzywny, mentoringowy program, kilkumiesięczny proces rozwojowy wspierany przez najbardziej przedsiębiorcze kobiety w naszym kraju.
Wśród wąskiego grona, wyjątkowych 21 Liderek wybranych spośród kandydatek z całej Polski, jest uczennica ZS1!
Victoria Malec z kl 4c – gratulujemy bardzo serdecznie!
Praca konkursowa Victorii (esej i bardzo rozbudowany formularz rekrutacyjny) oraz rozmowa kwalifikacyjna i filmik promocyjny zyskały uznanie jury i pozwoliło naszej uczennicy zakwalifikować się do elitarnego grona laureatek 6 edycji konkursu.
Victoria uczestniczyła w kilkudniowym programie mentoringowym w Warszawie, oraz współtworzyła wraz z kilkoma Liderkami kilkumiesięczny projekt Girls Mean STEM.
Uroczyste podsumowanie całego programu mentoringowego odbyło się w lutym 2024 w Warszawie podczas eleganckiej gali.

Artykuł na temat programu zamieściło nawet prestiżowe czasopismo FORBES:
https://www.forbes.pl/forbeswomen/6-edycja-programu-jestem-liderka-zakonczona/7b65kck?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3AXhkEr4MeHUshNWZRn_YvTBMtlQZn3IF_HadlzqSp0UhTsBktVlES4oM_aem_AfXJQAtEFebp924JniY9Qz5jhJ3vYfPb4i08g5IL_Qkp4CDZFu2Gyq0lkt30ZLFH6W5i7Yssh9ony80JrIfwlfSB

Organizatorki konkursu – Fundacja Vital Voices Poland – tak wyjaśniają jego ideę:
„W Vital Voices wierzymy, że potencjał przywódczy kobiet należy rozwijać jak najwcześniej. Młode kobiety w wieku 18-20 lat, w sposób szczególny, potrzebują wsparcia, autorytetu oraz dyskusji na temat ich przyszłej roli w naszym społeczeństwie. /…/
Celem programu „Jestem Liderką” jest wspieranie rozwoju talentów przywódczych, obalanie stereotypów dotyczących kobiet oraz promowanie kobiecego stylu przywództwa.
O zakwalifikowaniu się do programu decyduje wynik zadania konkursowego, które polega na przygotowaniu krótkiego eseju pod tytułem: „Wyobraź sobie, że jesteś liderką. Jak widzisz siebie w roli przyszłej liderki – Twoja wizja działania, współpracy z ludźmi i zmieniania świata na lepszy ” oraz odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu, który jest niezbędnym załącznikiem do pracy pisemnej.
Prace oceniane są w czterech kategoriach konkursowych: Polityka i Działalność Społeczna, Biznes, Nowe Technologie, Kultura i Media.
Kapituła składająca się z przedstawicieli Organizacji Vital Voices oraz Partnerów Konkursu wyłania autorki 20 najciekawszych prac i zaprasza ich autorki do programu „Jestem Liderką”.
💎 Partnerzy Strategiczni: BNP Paribas Bank Polska Santander Bank Polska Fundacja Deloitte Polska
💎 Partnerzy Wspierający: Grupa Pracuj Instytut Humanites Kirov&Partners Parfums Christian Dior InterContinental Warsaw Pracownia Gier Szkoleniowych
💎 Partnerzy Medialni: Newsweek Polska Forbes Women Polska wysokieobcasy Business Insider Polska Onet TVN

/ info ze strony: https://vitalvoices.pl/programy/jestem-liderka/