Cisco Networking Academy

STRONA GŁÓWNA
INFORMACJE OGÓLNE
CERTYFIKATY CISCO
PROGRAM KURSÓW CISCO
METODY KSZTAŁCENIA
MATERIAŁY
OFERTA
KONTAKT

 Witamy w Lokalnej Akademii Cisco 
w Zespole Szkół Nr 1 we Wrocławiu

Zachęcamy do wzięcia udziału w nowym naborze na jesień 2018 roku !!! 
 

Zespół Szkół Nr 1 we Wrocławiu jest członkiem programu Cisco Networking Academy (cisco.netacad.net). 

W ramach utworzonej przy szkole Lokalnej Akademii CISCO prowadzone są autoryzowane przez firmę CISCO zajęcia, kształcące przyszłych specjalistów ds. sieci komputerowych. 

Uczniowie/kursanci kształcący się w ramach Akademii CISCO nabierają umiejętności w obszarze działania i konfiguracji sieci komputerowych, konfiguracji i zarządzania routerami oraz switchami firmy CISCO. 

Podstawowym kursem realizowanym w ramach Akademii CISCO jest kurs „CCNA Routing&Switching”, uczący podstaw działania sieci komputerowej opartej na protokole TCP/IP, oraz projektowania, budowy i zarządzania infrastrukturalną (sprzetową) częścią sieci komputerowej w oparciu o technologie Cisco.

Kurs „CCNA Routing&Switching” realizowany w ZSNr1 (podobnie jak w każdej innej Akademii CISCO działającej w ramach CISCO Networking Academy Program) ma na celu również przygotować uczniów/kursantów do zdania egzaminu pozwalającego na uzyskanie certyfikatu CCNA (CISCO Certified Network Associate), który to egzamin odbywa się w języku angielskim, w wyznaczonych ośrodkach egzaminacyjnych.

 

 

Uczestnictwo w zajęciach kursu „CCNA Routing&Switching” możliwe jest w Zespole Szkół Nr 1 we Wrocławiu w następujący sposób: 

• Chętni mogą wziąć udział w jednym z czterech modów szkoleniowych, organizowanych przez naszą Akademię.

Aktualnie trwają zapisy na semestr pierwszy Introduction to Networks wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod tym linkiem proszę o wypełnienie formularza.