Subskrypcja DreamSpark zmiana na Azure Dev Tools for Teaching

Subskrypcja programu Imagine została automatycznie zmieniona w subskrypcję programu Azure Dev Tools for Teaching. Jedyną zmianą w subskrypcji jest jej nazwa oraz miejsce, w którym uczniowie i wykładowcy będą uzyskiwać dostęp do usług subskrypcji.

Link do oprogramowania

https://azureforeducation.microsoft.com/devtools

Zalety dodatkowej subskrypcji

W programie Azure Dev Tools for Teaching nadal będziesz mieć dostęp do tych samych narzędzi, które były dostępne w ramach programu Imagine. Ponadto zyskasz następujące możliwości:

  • Dostęp do oprogramowania i zarządzanie nim za pośrednictwem centralnej lokalizacji online, która eliminuje konieczność utrzymywania sklepu WebStore lub witryny wewnętrznej.
  • Zapewnij swoim użytkownikom z sektora akademickiego dostęp do oprogramowania i platformy Azure w chmurze za pośrednictwem jednego portalu online. Zweryfikowani studenci mogą również uzyskać bezpłatny dostęp do platformy Azure bez karty kredytowej oraz środki w wysokości 100 USD.
  • Zapewnij swoim użytkownikom z sektora akademickiego kompleksowy dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych za pomocą środowiska Microsoft Learn.

Link do sklepu starego sklepu
https://e5.onthehub.com/WebStore/Welcome.aspx?ws=dfa056a4-1b31-e311-93f6-b8ca3a5db7a1

Wszyscy nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie zainteresowani dostępem do DreapSpark prosimy pisać na adres admin@zs1.wroc.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji.

unnamed (1)