Wiktor Warwas na Master Congress Wrocław 2024

Miniony semestr był bardzo intensywny dla członków Samorządu Uczniowskiego ZS1.
Działaliśmy intensywnie, w różnych zespołach, realizując różnorodne projekty.
Niektórzy rozwijają także własne pasje i osiągają sukcesy indywidualne, korzystając z każdej okazji do rozwoju, tak jak Wiktor Warwas z klasy 3a, który w marcu uczestniczył w wyjątkowym i bardzo elitarnym evencie, jakim jest Master Congress Wrocław 2024.
Wiktor uzyskał zaproszenie na to spotkanie, dzięki swojej pasji do dronów, którą rozwija coraz bardziej profesjonalnie między innymi współpracując z ligą dronową Whoop Of Poland. Okazuje się, że coraz więcej firm jest zainteresowanych wykorzystywaniem dronów w swojej działalności lub promocji.
W Master Congress uczestniczyły tak wybitne osobistości świata biznesu i mediów jak: Maciej Orłoś, Paweł Tkaczyk, prof. Jerzy Bralczyk, Tomasz Iwaniec, Małgorzata Jakubicz, Jacek Walkiewicz oraz prof. Aleksandra Przegalińska.
Wiktor z dumą opowiada: „Z wszystkimi miałem okazje zamienić parę zdań. Był to super dzień, zdobyłem dużo nowej ogólnej oraz biznesowej wiedzy.”
Jacka Walkiewicza, uznanego psychologa i mówcy motywacyjnego (na zdjęciu obok Wiktora), zapytał np.
„Co teraz powiedziałby Pan sobie mającemu 18 lat?”.
Pan Jacek odparł, że skończyłby szkołę i poszedłby na roczny spacer po świecie bo podróże bardzo kształcą i pokazują inne perspektywy na świat, oraz powołał się na cytat: „move and improve” czyli: „zrób a potem zobacz co się stanie”.
Z tą wskazówką Was zastawiamy!