Nasi uczniowie w programie mentoringowym CEMS Chance !

Rok szkolny się kończy, możemy zatem przypomnieć kilka największych naszych osiągnięć.
W grudniu 2023 troje uczniów z naszej szkoły – Maja Jemiołek, Filip Sobieraj i Łukasz Mucha – wzięło udział w programie CEMS Chance!
CEMS Chance to inicjatywa społeczna studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, najbardziej prestiżowej uczelni ekonomicznej w kraju.
Do każdej edycji programu, aplikują młodzi ludzie z całej Polski, a wybierane jest zaledwie 30 osób. Można powiedzieć, że w tym roku 10% uczestników przyjechało ze Słubickiej 😉 ❤
Cała grupa szczęśliwców objęta jest programem mentoringowym oraz bierze udział w 4-dniowej konferencji w Warszawie, podczas której uczestnicy poznają siebie nawzajem, spotykają się z inspirującymi osobami, biorą udział w warsztatach, prelekcjach, atrakcjach stolicy.
Ponadto, podczas pobytu w Warszawie, uczestnicy, przy wsparciu opiekunów, tworzą w grupach projekty społeczne. Współpraca jest kontynuowana także po tym jak wszyscy rozjadą się do swoich domów, dzięki kontaktom on line wszystkich członków zespołów zadaniowych. Najlepsze z projektów otrzymają wsparcie finansowe ze strony organizatorów i zostaną wprowadzone w życie. .
Podróż naszej reprezentacji była pełna: Inspirujących warsztatów, zdobyli nowe umiejętności, rozwijając swoje pasje i odkrywając swoje unikalne talenty podczas ekscytujących sesji edukacyjnych.
Cała trójka uczestników wspomina doskonale cały pobyt w Warszawie. Dużo się dowiedzieli na temat teatru zwiedzając Teatr Polski mający ponad 100 lat, uczestnicząc w warsztatach improwizacji czy podczas prelekcji pt. „Jak przezwyciężyć tremę” poprowadzoną przez słynnego aktora Artura Barcisia. Wysłuchali także wystąpienia Niny Weretiło, absolwentki Oxfordu, oraz wzięli udział w wycieczce do Sejmu. Nie zabrakło również przygód na świeżym powietrzu, czyli wyjściu na łyżwy i wiele więcej.
*
Warto przypomnieć, że nie była to pierwsza przygoda Uczniów ze Słubickiej z tym szczególnym programem. Relacja Martyny Szymkowskiej i Kasi Pich, które wzięły udział w majowej edycji znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/zs1.wroclaw/posts/pfbid02PeKkHgG7MPqJgDkB2YHkJCWQzLN6Nqjsb3k4yAjUPcYmpccaBWGo9B1LC6gQFfUkl
*
FOTO – własne uczestników, a piękne grafiki-puzzle – opracowane przez CEMS Chance CSR i zapożyczone z ich strony – zachęcamy do obserwowania ich profilu i lajkowania!