„Kobieta bez tajemnic”

Zapraszamy serdecznie wszystkie uczennice, ich mamy, siostry i przyjaciółki, a także: absolwentki naszej szkoły oraz ich mamy, siostry i przyjaciółki ❤ na wydarzenie pt.
„Kobieta bez tajemnic”,
które odbędzie się w naszej szkole w SOBOTĘ 18 listopada, o godzinie 11.00.
Spotkanie organizowane przez uczennice ZS1, które postawiły sobie za cel wspieranie kobiet w trosce o ich zdrowie i samopoczucie. Opracowały projekt eventu, w ramach którego uczestniczki poszerzą swoją wiedzą na temat profilaktyki kobiecego zdrowia, oraz spędzą miło czas przy poczęstunku i kompletowaniu nowej garderoby.
Projekt „Kobieta bez tajemnic” został wysoko oceniony przez komisję konkursową Mikrograntów Młodzieżowych i uzyskał grant na realizację.
PROSIMY ZABUKOWAĆ SOBIE W KALENDARZU DATĘ 18 listopada!
a w trakcie jesiennych przeglądów w szafach, odkładać ubrania, które chciałyby Panie wymienić w trakcie SWAP – ekologicznej wymiany ubrań.
Promujemy: ZDROWIE, ECO-FASHION i ciepłe, kobiece relacje!
Do zobaczenia 18 listopada!