Oferta szkoleniowa

METODY KSZTAŁCENIA
MATERIAŁY
OFERTA

Szkolenia: „CCNA Routing&Switching” oraz „CCNA Security”

Jedną z możliwości realizacji kursu „CCNA Routing&Switching” oraz „CCNA Security” w Zespole Szkół Nr 1 we Wrocławiu, jest zwykłe szkolenie o odpowiedniej nazwie, którego uwarunkowania zostały przedstawione poniżej:
Koszty kursu „CCNA Routing&Switching”

Kurs obejmuje 180 godzin zajęć (po 50 godzin na pierwsze dwa moduły kursu, oraz po 40 godzin na kolejne dwa moduły). Kurs trwa ok. 6-7 miesięcy (Cisco zastrzega iż nie może być to krótszy okres).

Cena kursu (z opłaty zwolnieni są pracownicy i uczniowie ZS1 we Wrocławiu):

• Moduł 1 (50 godzin) – 700 zł
  • Moduł 2 (50 godzin) – 700 zł
  • Moduł 3 (40 godzin) – 600 zł
  • Moduł 4 (40 godzin) – 600 zł

(Płatność dokonana może być jednorazowo za wszystkie moduły, bądź ratalnie – na początku rozpoczęciu każdego kolejnego modułu tematycznego zgodnie z powyższą rozpiską)

Przy czym co istotne – mimo, że Cisco dzieli kurs na 4 osobne moduły tematyczne, to kurs traktowany jest jako jedna całość. Jeżeli dana osoba zadeklaruje udział w kursie, to nie przewiduje się możliwości rezygnacji z niego (po którymś z modułów) z punktu widzenia konieczności dokonania płatności. Osoby przychodzące na tenże kurs traktują go jako jedna całość, gdyż jest on logiczną całością, mimo takiego dokonanego modułowego podziału (podział ten Cisco zrealizowało ze względu na możliwość wdrożenia go np. w toku nauki, co w naszej szkole ma akurat miejsce, wtedy jeden moduł wkomponowuje się idealnie w ramach jednego przedmiotu na semestr). Gdyby się okazało, że część osób zrezygnuje w trakcie, po pierwszym, czy drugim, czy trzecim module, to wtedy z punktu widzenia ośrodka szkoleniowego dalsza realizacja zajęć ze względów ekonomicznych przestaje mieć sens (nie może tracić na realizacji kursu), a pozostałe osoby chcące realizować kurs nie przyszły na dany moduł kursu, ale na kurs składający się akurat z czterech modułów, i chcą aby był kontynuowany.

* cena kursu nie zawiera kosztu egzaminu na certyfikat CCNA, który jest realizowany wyłącznie w centrach egzaminacyjnych Pearson VUE – koszt takiego egzaminu to 295$ + ewentualne koszty manipulacyjne ośrodka egzaminacyjnego (studenci, którzy zdadzą na 4. semestrze tzw. final exam na 75% mogą uzyskać zniżkę 58%)

Wymagania wstępne dla uczestników kursu „CCNA Routing&Switching”

Od osób chcących uczestniczyć w kursie, nie ma większych wymagań. Nie jest wymagana wiedza dotycząca sieci komputerowych. Nie ma znaczenia kto jakie szkoły ukończył. Kurs zakłada naukę od podstaw. Jeżeli do kursu chciałaby się na przykład przystąpić osoba chcąca przekwalifikować się z obecnie wykonywanego zawodu, to nie ma do tego przeciwwskazań.

Warunkami przystąpienia do kursu są:
  • zakładamy, że osoba przychodząca na kurs posiada podstawową znajomość obsługi komputera,
  • posiada również umiejętność czytania materiałów w języku angielskim,
  • a poza tym: chęci, czas, cierpliwość, nieustępliwość, itp.

Koszty kursu „CCNA Security”

Kurs obejmuje 60 godzin zajęć, trwa ok. 3 miesięcy.

Cena kursu:

• Cena kursu: 600 zł (dla uczniów i absolwentów)
  • Cena kursu: 850 zł (dla absolwentów kursu CCNA ROUTING&Switching realizowanego w ZS1)
  • Cena kursu: 950 zł (dla pozostałych osób)

* cena kursu nie zawiera kosztu egzaminu na certyfikat CCNA, który jest realizowany wyłącznie w centrach egzaminacyjnych Pearson VUE.

Wymagania wstępne dla uczestników kursu „CCNA Security”

Uczestnictwo w kursie wymaga znajomości zagadnień realizowanych na 3 pierwszych modułach kursu akademii Cisco – CCNA Routing&Switching / CCNA Exploration.

Organizacja zajęć

Szkolenia odbywają się w małych grupach maksymalnie 6 osobowych, ale nie mniejszych niż 6 osób.
Szkolenia prowadzone są w języku polskim. Dla kursantów dostępne są także materiały szkoleniowe dostarczane przez firmę Cisco Systems w ramach platformy zdalnej edukacji. Każdy słuchacz na zajęciach laboratoryjnych ma do dyspozycji własny komputer i dostęp do niezbędnego sprzętu sieciowego.

Zajęcia mogą odbywać się w następujących terminach:
  • Dla edycji popołudniowej:
    Poniedziałki – Czwartki, godz. 15:20-21:15.
Dokładne terminy zależą również od ustaleń z uczestnikami kursu (różnego rodzaju uwagi bierzemy pod uwagę, o ile istnieje fizyczna możliwość zaradzenia).

Obecnie realizowane nabory

Obecnie realizujemy nowy nabór, (wszystko zależy tutaj od tego jak szybko grupa się uzbiera). Także zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.

Oczywiście założenie jest również – kto pierwszy ten lepszy, czyli decyduje kolejność zgłoszeń w sytuacji gdyby został osiągnięty górny pułap ilości osób w grupie (kolejne osoby są zapisywane na listę rezerwową).

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: stfan.chalat (at) gmail.com

Jak się zapisać na kurs  „CCNA Security”

Zapisy na kurs Akademii CISCO przyjmujemy na bieżąco. W tym celu należy zgłosić takową jasną i czytelną chęć pod adres e-mail: stefan.chalat (at) gmail.com

Jeżeli się uzbiera grupa conajmniej 6 osób dla danej edycji zajęć, wtedy rozpoczynamy realizację kursu, po uzgodnieniu z uczestnikami terminów realizacji kursu.