Grając w Minecraft, na lekcjach HIT i WOS tworzyli interaktywne światy.

Sukces uczniów ZS1!
Drużyna z klasy 1a zajęła pierwsze miejsce we wrocławskim Hekatonie w Minecraft Education Edition w ramach Projektu Obywatel.
W 2 tygodnie uczniowie stworzyli na polach Minecrafta mapę przedstawiającą Halę Stulecia, Iglicę i Pergolę, oraz umieścili na niej informacje i wiadomości kształtujące kompetencje obywatelskie.
Zaangażowanie i ogrom pracy został doceniony i zwycięzcy odebrali nagrody w pięknej Sali Wielkiej Starego Ratusza.
Nasza szkoła otrzymała również certyfikat uczestnictwa w projekcie, który został uroczyście przekazany na ręce Dyrektora ZS1 Pana Pawła Kowalowa.
Organizatorem hekatonu było WCDN we współpracy z firmą Microsoft i Microsoft dla Edukacji.
Gratulujemy uczniom: Oliwier Ferenc; Marcel Bourehla, Michał Kałamarz, Wojciech Celiński, Michał Pazoła.
Opiekunami drużyny były panie: Agnieszka Berkowska; Małgorzata Pacykowska i Anna Abramczyk.
Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które kibicowały naszej drużynie i wsparły jej działania.
Więcej informacji na stronie