„Mam prawa i nie zawaham się ich użyć”

W dniach 8 i 13 listopada w naszej szkole odbyły się  zajęcia pt. „Mam prawa i nie zawaham się ich użyć” . Spotkania dla wszystkich klas  ZS1 poprowadził  Powiatowy Rzecznik Konsumentów p.Grzegorz Miś – w ramach  projektu edukacyjnego realizowanego przez Stowarzyszenie Euro- Concret jako zadanie publiczne finansowane  ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Informacje przekazane przez Pana Rzecznika  okazały się bardzo interesujące zarówno dla uczniów jak i nauczycieli uczestniczących w spotkaniach. Padło wiele pytań, wiele osób  uzyskało konkretne wskazówki jak postąpić  w sytuacjach, których doświadczyły. Wszyscy wyszli bogatsi o bardzo użyteczną wiedzę.

Osoby, które chciałby poszerzyć lub utrwalić wiedzę wyniesioną z prelekcji – albo podzielić się nią z bliskimi zachęcamy do  wejścia na  stronę Stowarzyszenia Euro-Concret gdzie znajdziecie krótkie filmy edukacyjne z tej dziedziny.

Za zgodą organizatorów udostępniamy Drogowskaz dla Konsumenta.