ERASMUS+ DZIEŃ V. Warsztaty ceramiczne. Fast Food. Podsumowanie

Piątek rozpoczął się od warsztatów ceramicznych. Uczniowie malowali talerze w motywy związane ze zdrowym jedzeniem, według własnych projektów. Przy okazji mieli możliwość zapoznania się z materiałem, jakim jest glina i stworzenia swoich własnych prac. Warsztaty prowadziła p. Ania – artysta plastyk, która specjalnie dla nas ręcznie zrobiła talerze, na których malowaliśmy. Po warsztatach i przerwie na drugie śniadanie, uczniowie zostali zapoznani z prezentacją multimedialną, która tym razem dotyczyła Fast Food’u dawniej i dziś. Następnie wszyscy odwiedzili Technikum Gastronomiczne we Wrocławiu. Tam każdy mógł zgłębić tajniki polskiej kuchni, poprzez wykonanie i degustację polskich pierogów. Po całym dniu, przed jutrzejszymi powrotami do swoich krajów, przyszedł czas na podsumowanie minionych dni i oficjalne podziękowania oraz pożegnanie. Uroczystość miała miejsce w szkolnej auli. Na koniec zrobiono pamiątkowe zdjęcie.

Zapraszamy do obszernej fotorelacji na naszym szkolnym profilu Facebook.