Nowe media z Dolnośląską Szkołą Wyższą

27 marca gościliśmy w naszej szkole wykładowców Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Ponad 100 uczniów wzięło udział w fantastycznych zajęciach poświęconych nowym mediom. Były to warsztaty: „Fotografia i filmowanie z powietrza” i „Techniki filmowania lustrzankami” (mgr Bogdan Bugajski), „Fotografia studyjna” (mgr Bartosz Janiczek), „Tajniki postprodukcji filmowej i efektów specjalnych” (mgr Patryk Scelina), „Po co jestem w Sieci: Fun, Feedback, Friends” (dr Marek Zimnak), „Projektowanie ubioru” (mgr Beata Gajdzik) oraz „Dziennikarstwo sportowe” (dr Andrzej Ostrowski). Mieliśmy okazję posłuchać, a niektórzy również zobaczyć przy warsztacie pracy, znawców i pasjonatów swojego tematu. Zaproszeni goście chętnie dzielili się swoim doświadczeniem. Oby więcej takich twórczych spotkań!

Galeria wkrótce