XXI Ogólnopolski Samorządowy Konkurs Nastolatków Ośmiu Wspaniałych

Dzisiaj (4 lutego) rozpoczynają się rozmowy z Jury edycji lokalnej XXI Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych. W Konkursie mogą brać udział wolontariusze, którzy promują pozytywne, prospołeczne postawy i działania na rzecz najbliższego otoczenia: grupy rówieśniczej, sąsiadów, osiedla, szkoły, klasy oraz podejmują działania przeciw przemocy i agresji.
Nasz Wolontariat odnosi sukcesy w Konkursie Ośmiu Wspaniałych od 2007 otrzymując co roku nagrody w kategorii zgłoszenie indywidualne lub zgłoszenie grupowe.
W tym roku naszą szkołę reprezentują Kinga Walęciak, Patrycja Mroczkowska, Sebastian Wesołowski, Błażej Telążka.
Trzymamy kciuki:) Powodzenia:)

Nagrodzeni i wyróżnieni w Konkursie zostaną przedstawieni 10 marca podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w auli Akademii Muzycznej we Wrocławiu.