Wolontariat sukcesy

2006-2007

• Monika Kowalczyk, Katarzyna Szczecińska, Anna Kościuch zostały laureatkami lokalnej edycji XIII Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”.

2008-2009

• We wrześniu 2008 r. Wolontariat Zespołu Szkół Nr 1 otrzymał nagrodę w Konkursie na Najlepszą Inicjatywę Samorządu Uczniowskiego w wysokości 2 tysięcy zł. Była to druga z rzędu nagroda w tym konkursie.
  • W marcu 2009 otrzymaliśmy wyróżnienie w Samorządowym Konkursie Nastolatków „8 Wspaniałych” w kategorii ‘zgłoszenie grupowe’ i nagrodę w wysokości 1000zł.
  • W maju 2009 dwie wolontariuszki – Paulina Bladycz i Dorota Węgrzyn – znalazły się w gronie laureatów konkursu Młodzieżowego Centrum Informacji i Rozwoju „Veni Vidi Vici”. Są autorkami projektu „Majówka 2009 – Festiwal Kultur”.

2009-2010

• W konkursie na Najlepszą Inicjatywę Samorządu Uczniowskiego Wolontariat otrzymał I-sze miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 2 tysięcy złotych,
  • Kaja Kołt, Elwira Kędzierska, Paulina Bladycz, Dorota Węgrzyn, Patrycja Para zostały laureatkami II-giej edycji Konkursu Veni Vidi Vici organizowanego przez Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego we Wrocławiu. Dziewczyny napisały projekt Świąteczny Koncert Charytatywny „My też chcemy być Świętym Mikołajem”. Na realizację swojego pomysłu otrzymały 2 tysiące złotych.

2010-2011

• W lokalnej edycji XVII Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych” laureatami zostali: Łukasz Soszka i Anna Moczydłowska.
  • Rafał Chmielewski otrzymał wyróżnienie.

2011/2012

• W lokalnej edycji XVIII Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych” laureatką została  Paulina Kalinowska

2012/2013

• W lokalnej edycji XIX Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych” laureatkami zostały: Adriana Fejczaruk, Agnieszka Marszałkowska, Amanda Murjas; wyróżnienie otrzymała Aleksandra Ścipniak. Laureatka: Amanda Murjas została wytypowana przez Jury Konkursu do reprezentowania Wrocławia na Finałach Ogólnopolskich.

2013/2014

• W lokalnej edycji XX Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych” laureatką została Oktawia Czychel i ona reprezentowała Wrocław na Finałach Ogólnopolskich.