KOLEJNA METAMORFOZA ŚWIETLICY

Tuż przed feriami udało nam się przeprowadzić kolejną remontową metamorfozę w naszej szkole. Dzięki nawiązaniu współpracy z profesjonalistami i pozyskaniu sponsorów, udało się odnowić parkiet w szkolnej świetlicy urządzonej przez ekipę samorządową.
Tym razem nasi uczniowie ramię w ramię z fachowcami kapitalnej Ekipy Cykliniarze-parkieciarze.pl , dzięki wspaniałomyślnemu wsparciu materiałami (sprzęt oraz lakiery) ze strony sponsorów: Janser Polska oraz Forbo Flooring Systems – wycyklinowali cały parkiet w naszej świetlicy!
Zyskaliśmy podwójnie: bo nie tylko przepięknie odnowiony ZA DARMO parkiet, który wygląda jak nowy!
Ale też cenne, praktyczne umiejętności obsługi profesjonalnych maszyn, wskazówki na temat doboru papieru ściernego o odpowiedniej gradacji i inne smaczki i tajniki cykliniarskiej roboty!
Teraz nikt nie odważy się zarzucić naszym informatykom, że są „nerdami bez pojęcia o prawdziwym życiu 😉 Kacper, Piotr, Wiktor i Mikołaj z 2a oraz Lena z 2b, oraz kilku uczniów wspierających poszerzyli swoje kompetencje daleko poza program szkolny swoich specjalizacji.
OGROOOMNA WDZIĘCZNOŚĆ całej społeczności ZS1 dla Sponsorów: Janser Polska oraz Forbo Flooring Systems , oraz dla fantastycznej Ekipy Cykliniarze-parkieciarze.pl ❤ ❤ ❤
BARDZO, BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! – za pomoc, za instruktaże, za życzliwość, za poświęcony czas i wysiłek. Za imponujący przykład tego jak wygląda praca Prawdziwych Profesjonalistów, którzy dbając o spektakularny końcowy efekt, działają szybko, sprawnie, zachowując porządek, ale też przestrzeń na naukę, dobre słowo i poczucie humoru. ❤
Wielkie serce ❤, uśmiechy i podziękowania dla Pana Michała Czarneckiego za inicjatywę i organizację całego przedsięwzięcia! ❤ ❤ ❤