Szanowni Rodzice, Uczniowie 16, 17, 18 lat!

Informuję, że w dniu 1 oraz 7 czerwca istnieje możliwość zaszczepienia uczniów szczepionką przeciw Covid – 19 ( Comiranaty firmy Pfizer/BioNTech).

Szczepienie odbędzie się:

w siedzibie V Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu, przy ul. J. Kuronia 14 –  w dniu 01.06.2021 r.

oraz

w siedzibie Liceum Ogólnokształcącego nr XII we Wrocławiu, przy pl. Orląt Lwowskich 2a – w dniu 7 czerwca 2021 r.

Szczepienia prowadzone będą przez pracowników USK Wrocław ul. Borowska 211.

W związku z tym proszę wszystkich chętnych do szczepienia o przekazanie do Sekretariatu szkoły niezbędnych dokumentów:

W przypadku uczniów pełnoletnich (ukończone w dniu szczepienia 18 lat):

– zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla USK.

W przypadku uczniów niepełnoletnich:

– zgody rodziców na udział w szczepieniu

– zgody na przetwarzanie danych osobowych dla USK.

Z uwagi na bardzo krótki termin do zgłoszenia uczniów, proszę powyższe dokumenty dostarczyć do Sekretariatu szkoły, do dnia 27.05.2021 r. do godziny 12.00.

W przypadku chęci udziału w szczepieniu należy również pobrać i wypełnić odpowiedni, dla wieku, kwestionariusz wywiadu medycznego, wypełnienie i zabranie ze sobą na szczepienie.

Zachęcam do udziału i pozdrawiam P. Kowalów – dyr. ZS-1.

16, 17 lat Kwestionariusz_wstępnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_niepełnoletniej_przeciw_COVID-19_(wersja_z_dnia_17052021)
18 lat Kwestionariusz_wstępnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_dorosłej_przeciw_COVID-19_aktualizacja_z_dnia_15052021
oświadczenie 18 latkowie, RODO
oświadczenie-rodzice 16-17 latkowie, RODO