Konkurs „Dobro w sieci” – projekt HelpVirus

Pomimo pandemii ekipa samorządowa nie odpuszcza i działa on line. W kwietniu, wzięliśmy udział w Konkursie Dobro w Sieci organizowanym przez  Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Dziś otrzymaliśmy informację,  że zespół „Bądźmy razem” został laureatem konkursu „Dobro w Sieci” w kategorii „Młodzież ze szkół ponadpodstawowych” za projekt „HelpVirus”.

Piękny prezent na Dzień Dziecka, więc gratulujemy serdecznie Matkom Założycielkom grupy projektowej :

Patrycja Chmielowska
Ola Koszlaga
Ola Chmielowska
Julia Pirga

Za inspiracje dziękujemy także : Julii Karolczak (kl.3c)  i Zuzi Paprockiej (kl.1d)

Po powrocie do szkolnej normalności ekipa konkursowa zaprezentuje swój projekt przed społecznością szkolną, oraz zrealizuje nagrody w postaci inspirujących warsztatów i spotkań z ekspertami  Biura Rzecznika Praw Obywatelskich i Komisji Europejskiej oraz wyjście integracyjne do Hydropolis ufundowane przez WCRS