Sukces Samorządu Uczniowskiego

Z radością informujemy, że Samorząd Uczniowski wygrał konkurs na Mikrogrant Młodzieżowy, Komisja Oceny Wniosków przyznała nam aż 188 pkt rekrutacyjnych, i tym samym uzyskaliśmy dofinansowanie na realizację naszego projektu pt „Bądźmy razem”.

Ideą naszego projektu jest wprowadzenie zmian w postawach naszych rówieśników poprzez integrację, głębsze wzajemne poznanie się i poprawę komunikacji między uczniami i nauczycielami. Chcieliby przenieść ideę wzajemnego poznania się poza szkołę, organizując “Spotkanie międzypokoleniowe” oraz stworzyć miejsce wolne od negatywnych zachowań (“strefa przyjaźni”), gdzie można spędzić czas pielęgnując wzajemne relacje podczas rozmów, ale także na wspólnych grach.

Dofinansowanie w wysokości 1000zł uzyskane w ramach projektu, przeznaczymy właśnie na stworzenie wygodnych siedzisk, które staną na korytarzu drugiego piętra. Zrobimy je własnoręcznie – o czym będziemy informować na bieżąco. Tymczasem przygotowujemy się do spotkania międzypokoleniowego…

więcej o idei Mikrograntów możecie przeczytać na stronie