Mikrogranty młodzieżowe

20 marca 2019 w naszej szkole przeprowadzone zostały warsztaty integracyjno-szkoleniowe. Wzięli w nich udział delegaci z klas pierwszych, drugich i trzecich, w sumie ponad 30 osób. Uczestnicy najpierw poznali się wzajemnie, a następnie przećwiczyli kilka zabaw integracyjnych. W ten sposób przygotowali się do przeprowadzenia podobnych warsztatów w swoich klasach. Ważnym elementem spotkania była dyskusja na temat trudności w komunikacji i specyfika młodzieżowego slangu i poziomu akceptacji dla niektórych, typowych dla niego zwrotów.

Działanie przeprowadzili członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z panią Agnieszką Ratajczak-Mucharską. Warsztaty są częścią projektu „Bądźmy razem” realizowanego przez członków naszego Samorządu w ramach wygranego konkursu Mikrogranty Młodzieżowe.