Konkurs z języka angielskiego polegający na wykonaniu folderu z atrakcjami turystycznymi lub kulturalnymi Turcji

Drodzy Uczniowie!

W związku z obchodami Dnia Patrona Szkoły zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w konkursie z języka angielskiego polegającym na wykonaniu folderu z atrakcjami turystycznymi lub kulturalnymi Turcji. Należy wybrać minimum 4 miejsca lub ciekawostki kulturalne Turcji, przedstawić je w formie kolorowych zdjęć lub rysunków oraz opisać je w języku angielskim. Folder powinien być wykonany w formie książeczki. Prace zostaną nagrodzone ocenami z języka angielskiego, a następnie będą pokazane na wystawie w bibliotece szkolnej. Wcześniej prosimy składać je w sali 425 u Pani A.Jarzbińskiej- Karbowiak lub 418 u Pani J.Janoszki do 23 kwietnia.

Autor najlepszego folderu zostanie dodatkowo nagrodzony nagrodą niespodzianką na koniec roku szkolnego.