Erasmus+. Budapeszt, dzień 3

Za naszą delegacją na wymianie w Budapeszcie 3 dzień wizyty. Był on w całości zaplanowany poza murami szkoły. Wszyscy uczestnicy udali się na wycieczkę poza Budapeszt. Na jej trasie pojawił się Esztegrom – miejsce chrztu Węgier, Wyszehrad – ruiny królewskiego pałacu oraz Szentendre – ośrodek turystyczno-wypoczynkowy z licznymi muzeami, kawiarniami i restauracjami. W czasie zwiedzania była okazja, by wspólnie spróbować zupę gulaszową – jedną z najpopularniejszych tradycyjnych potraw kuchni węgierskiej. Cała grupa odwiedziła również skansen – muzeum wsi węgierskiej, w którym miało miejsce wspólne pieczenie chleba. To był kolejny intensywny dzień na realizowaniu założeń projektu, w którym uczestniczy nasza szkoła.

Więcej zdjęć na naszym szkolnym profilu na facebook’u.