IT Academy Microsoft

IT Academy logo-hz-outlines

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2015 dzięki staraniom Pana dyrektora Pawła Kowalowa Zespół Szkół Nr 1 we Wrocławiu przystąpił do programu IT Academy Microsoft.

Współpraca oznacza prestiż dla szkoły, ale nie tylko, bo również dostęp do specjalistycznych materiałów szkoleniowych, kursów e-learningowych dla pracowników i uczniów ZS1 we Wrocławiu czy możliwość odbycia szkoleń w specjalistycznych ośrodkach Microsoft.

Co kryje się zatem pod tym hasłem IT Academy Microsoft.

W ramach tego programu Szkoła corocznie otrzymuje grant edukacyjny, który może wykorzystać na rozwój wiedzy, umiejętności oraz certyfikację pracowników prowadzących zajęcia dydaktyczne. Uczniowie szkoły również otrzymują możliwość certyfikacji w wybranej dla siebie ścieżce szkoleniowej.

Certyfikat można otrzymać po pozytywnym zaliczeniu egzaminu. Co da taki dokument? – który jest certyfikatem najbardziej znanej firmy, działającej w branży IT na świecie. Na pewno wyróżni składane dokumenty aplikacyjne u pracodawców.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorką IT Academy Microsoft ZS1 we Wrocławiu Panią Alicją Chałat alicja.chalat@zs1.wroc.pl

Więcej o IT Academy Microsoft można przeczytać tutaj

ITA_CertificationRoadmap_Final_Screen