„Piękna nasza Polska cała” – Majówka 2016

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zechcieli razem z nami spędzić swój wolny czas podczas tegorocznej Majówki, która odbyła się pod hasłem: „Piękna nasza Polska cała”. Ogromne podziękowania należą się uczniom i nauczycielom za przygotowanie imprezy. Jednocześnie dziękujemy naszym gościom – tym młodszym i nieco starszym 🙂 – szczególnie: Wrocławskiemu Klubowi Anima, Związkowi Strzeleckiemu oddział Wrocław, Fundacji Kocie Życie, Sms Junior We Wrocławiu, klubom wolontaryjnym z Liceum Ogólnokształcącego nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu oraz Liceum Ogólnokształcącego nr 1 we Wrocławiu, a także Prywatnemu Gimnazjum Językowemu Parnas i Szkole Podstawowej Nr 118 we Wrocławiu.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy! I mamy nadzieję, że spotkamy się również w przyszłym roku! 🙂

Zapraszamy do oglądania zdjęć na naszym profilu, na facebook’u – Majówka 2016 – galeria